Karpacz

Karpacz, miejscowość wypoczynkowa położona w malowniczej części Karkonoszy u podnóża Śnieżki. W miesiącach letnich, oprócz wypraw w góry i odwiedzin Kościółka Wang, można wybrać się na wyprawy rowerowe czy z kijami Nordic Walking.
Liczne parki linowe, park bajek czy zjazd na torze saneczkowym ‘Kolorowa” sprawią że Państwa pociechy spędzą tutaj niezapomniany czas. Dla amatorów mocnych wrażeń przygotowano „Dream Jump” Karkonosze w Kostrzycy koło Karpacza.
Zachęcamy również do przejażdżki kolejką „Karpacz Ekspress”, czy spróbowaniu własnych sił w poprowadzeniu drezyny ręcznie. Dodatkowo w okolicy znajduję się wiele okazałych pałaców, dworków i zamków wartych odwiedzenia.

Karpacz
Karpacz

W miesiącach zimowych, poza białym szaleństwem na licznych trasach narciarskich takich jak: „Winterpol”, „Kopa”, „Kolorowa” czy „Karpatka”. Można wybrać się do Lapońskiej Wioski czy na całoroczne lodowisko.
Na najmłodszych czeka Muzeum Zabawek i interaktywne muzeum klocków Lego. Całą rodziną można wybrać się do całorocznego Parku Miniatur albo Sztolni w pobliskich Kowarach.