O nas

Woźniak Spa & Residence to kameralny obiekt położony w samym sercu Karpacza ok. 100 m od centrum miasta oraz 70 m od wyciągu i toru saneczkowego „Kolorowa”.
W ofercie posiadamy 20 pokoi jedno, i dwu-osobowych oraz przestronne apartamenty z widokiem na panoramę Karpacza i Kotliny Jeleniogórskiej.

V9A2099
Recepcja-2-1-1

Codziennie rano nasz szef kuchni zadba, o to aby każdy poranek zaczynał się od kulinarnej uczty, a obsługa sprawi, że Państwa pobyt przebiegnie w miłej, nietuzinkowej atmosferze.
W Woźniak SPA & Residence oferujemy Państwu wypoczynek w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu.

Komfortowe wnętrza

W ofercie posiadamy 40 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwu-osobowych oraz w przestronnych apartamentach z widokiem na piękną panoramę Karpacza i Kotliny Jeleniogórskiej. Wszystkie pokoje wyposażone są w najwyższej klasy włoskie meble, komfortowe małżeńskie łoża oraz eleganckie dodatki. W funkcjonalnej łazience znajdą Państwo komplet ręczników oraz kosmetyki. Oryginalne i stylowe wnętrza obiektu Woźniak Spa & Residence sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo.