O nas

Woźniak Spa & Residence to kameralny obiekt położony w samym sercu Karpacza 150m od centrum miasta oraz 100m od wyciągu i toru saneczkowego „Kolorowa”. Dogodne usytuowanie czyni go idealnym miejscem wypadowym na wszelkiego rodzaju rekreację.
W ofercie posiadamy 40 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach jedno, i dwu-osobowych oraz przestronnych apartamentach z piękną panoramą Karpacza i Kotliny Jeleniogórskiej.

V9A2099
Recepcja-2-1-1

Codziennie rano nasz szef kuchni zadba, o to aby każdy poranek zaczynał się od kulinarnej uczty, a obsługa sprawi że Państwa pobyt przebiegnie w miłej, rodzinnej atmosferze.
W Woźniak SPA & Residence oferujemy Państwu wypoczynek w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu.

Lokalizacja

Woźniak Spa & Residence to kameralny obiekt położony u podnóża Śnieżki w samym sercu Karpacza – 150m od centrum miasta oraz 100m od wyciągu i toru saneczkowego „Kolorowa”. Dogodne usytuowanie czyni go idealnym miejscem wypadowym na wszelkiego rodzaju rekreację jak piesze wędrówki na Śnieżkę czy do Świątyni Wang. Bliskość centrum sprawia, że po górskich wędrówkach nasi Goście mają pozostałe atrakcje na wyciągniecie ręki.

Komfortowe wnętrza

W ofercie posiadamy 40 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwu-osobowych oraz w przestronnych apartamentach z widokiem na piękną panoramę Karpacza i Kotliny Jeleniogórskiej. Wszystkie pokoje wyposażone są w najwyższej klasy włoskie meble, komfortowe małżeńskie łoże oraz eleganckie dodatki. W funkcjonalnej łazience znajdą Państwo komplet ręczników oraz kosmetyki. Oryginalne i stylowe wnętrza obiektu Woźniak Spa & Residence sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo.

Woźniak SPA & Residence w Karpaczu

Codziennie rano nasz szef kuchni zadba, o to aby każdy poranek zaczynał się od kulinarnej uczty, a obsługa sprawi że Państwa pobyt przebiegnie w miłej atmosferze.
W Woźniak SPA & Residence oferujemy Państwu noclegi w Karpaczu w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu.