Pakiety

pakiety pobytowe

PAKIET „LATO 2019”
20.06-25.08.2019

Jeśli szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek to zapraszamy do Woźniak Spa & Residence w Karpaczu! Lasy, góry, malowniczy krajobraz i piękne zachody słońca to wszystko znajdziecie Państwo właśnie w Karpaczu!

Wrzesień w Karkonoszach

WRZEŚNIOWY WYPOCZYNEK

Ostatnie tygodnie lata warto spędzić w Karkonoszach, korzystając z magicznej, górskiej atmosfery, i mniej zatłoczonych szlaków. Wrzesień to idealny moment aby w spokoju podejrzeć karkonoską przyrodę, odwiedzić karczmy i restauracje. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną , w bardzo atrakcyjnych cenach.

karpacz noclegi

PROMOCYJNY PAKIET 7 = 6
1.10 – 15.12.2019

Zapraszamy do skorzystania z promocji na pobyty tygodniowe. Wypoczynek w wyjątkowym miejscu i atrakcyjnej cenie. Przyjedź na 7 nocy, a zapłać za 6. Nielimitowany dostęp do „Strefy Spa” z basenem w cenie.

karpacz noclegi

PROMOCYJNY PAKIET 3 = 2
1.10.-15.12.2019

Pozwól sobie na chwilę odpoczynku w tygodniu i przyjedź do Woźniak Spa & Residence na 3 noce, a zapłać jedynie za 2. Wyśmienite śniadania, kameralny basen, klimatyczne pokoje i apartamenty, to tylko kilka z naszych atutów!

Jesień w Karkonoszach

JESIEŃ W KARKONOSZACH

Jesień w Karkonoszach zachwyca na każdym kroku, piękno górskich krajobrazów skąpanych w ferii barw, jest czymś wartym zobaczenia. Skorzystaj z naszego pakietu wypoczynkowego Jesień w Karkonoszach i podaruj sobie chwilę błogiego wytchnienia Odpocznij od codzienności na górskich szlakach, albo w naszym SPA wyposażonym w dwie sauny, basen rekreacyjny oraz jacuzzi, do którego nasi goście mają nielimitowany dostęp w cenie pobytu. Wszystko to znajda Państwo w Woźniak SPA & Residence, w bardzo atrakcyjnych cenach.

pakiety pobytowe

WIOSNA W KARONOSZACH
25.03-20.06.2019

Zapraszamy wszystkich na niezapomniany relaks pełen wiosennej energii, połączony z wypoczynkiem w malowniczym Karpaczu – tylko w Woźniak Spa & Residence! Sprawdź naszą ofertę… Do zobaczenia!