Pokój typu Standard

Powierzchnia pokoju ok.19m2.
Opis:Spa w KarpaczuHotel z basenem Karpacz
Pokoje typu Standard to kameralne i eleganckie wnętrza, idealne dla osób podróżujących w pojedynkę. Unikalne wykończenie oraz luksusowe, najwyższej klasy włoskie meble pozwolą poczuć się Państwu wyjątkowo. Pokoje posiadają dwuosobowe, komfortowe łóżka. Oddzielone od części sypialnej funkcjonalne i stylowe łazienki wyposażone są w prysznic.

Pokój typu Standard

Powierzchnia pokoju ok.19m2.
Opis:pokoje Karpacz
Pokój typu Standard to kameralne i eleganckie wnętrze, idealne dla osób podróżujących w pojedynkę. Unikalne wykończenie oraz luksusowe, najwyższej klasy włoskie meble pozwolą poczuć się Państwu wyjątkowo. Pokój posiada dwuosobowe, komfortowe łóżko. Oddzielona od części sypialnej funkcjonalna i stylowa łazienka wyposażona jest w prysznic.

Pokój typu Premium

Powierzchnia pokoju ok. 22m2.
Opis:
Pokoje Premium to idealne rozwiązanie dla par i osób podróżujących samotnie. Pokoje wyposażone są w najwyższej klasy włoskie meble, komfortowe łóżka oraz wygodne fotele. Większość z pokoi posiada balkon. Oddzielona od części sypialnej stylowa łazienka wyposażona jest w prysznic.

Pokój typu Premium

Powierzchnia pokoju ok. 22m2.
Opis:
Pokoje Premium to przestronne i eleganckie wnętrza, idealne dla par, i rodzin z małym dzieckiem. Unikalne wykończenie, wyjątkowe dekoracje oraz luksusowe, najwyższej klasy włoskie meble tworzą tu niepowtarzalną atmosferę. Pokój posiada dwuosobowe, komfortowe łóżko. W pokoju znajdują się także wygodne fotele oraz miejsce do pracy ze stylowym biurkiem. Niektóre z pokoi mają dostęp do balkonu. Oddzielona od części sypialnej komfortowa i stylowa łazienka wyposażona jest w prysznic.

Apartament "Royal"

Powierzchnia pokoju ok. 40m2.
Opis:
Apartamenty „Royal” to przestronne, wygodne i pełne światła wnętrza dedykowane dla wymagających Gości. Z okien rozlega się przepiękny widok na panoramę Karpacza i Kotliny Jeleniogórskiej. Każdy apartament „Royal” jest niezwykle funkcjonalny za sprawą oddzielnej przestrzeni sypialnej z dwuosobowym łóżkiem i wypoczynkowej wyposażonej w najwyższej klasy włoskie meble. Łazienka wyposażona jest w prysznic.

Apartament "Royal"

Powierzchnia pokoju ok. 40m2.
Opis:Hotel z basenem Karpacza
Apartamenty „Royal” to przestronne, wygodne i pełne światła wnętrza dedykowane dla wymagających Gości. Z okien apartamentów rozlega się przepiękny widok na panoramę Karpacza i Kotliny Jeleniogórskiej. O wyjątkowości apartamentów „Royal” stanowią również najwyższej klasy włoskie meble oraz skrupulatnie dobrane, eleganckie dodatki. Apartament posiada dwuosobowe, komfortowe łóżko. Pomieszczenie zostało podzielone na sypialnię, salon z wygodnymi fotelami i sofą oraz miejsce do pracy ze stylowym biurkiem. Łazienka wyposażona jest w prysznic. Dodatkowo na powitanie nasi goście otrzymają kosz owoców oraz szlafroki.