Cennik zabiegów

Masaż klasyczny

Najstarsza i najpopularniejsza forma masażu. W zależności od sposobu wykonania: tempa, intensywności, użytych technik, stosowny w celach leczniczych, relaksacyjnych lub kosmetycznych. Poprawia funkcjonowanie i wydolność całego organizmu. Likwiduje napięcia, pielęgnuje skórę, relaksuje. Preparaty do masażu dobierane indywidualnie do typu skóry i potrzeb klienta.

50 min – 150 zł
30 min – 80 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Połączenie masażu manualnego, litoterapii i ciepłolecznictwa. Wykonywany przy użyciu kamieni bazaltowych-powstałych z zastygłej lawy wulkanicznej. Posiadających wyjątkową moc magazynowania i oddawania ciepła i naturalnych olejków roślinnych. Głęboko odpręża i relaksuje całe ciało. Likwiduje bóle i napięcia mięśniowe. Skutki stresu i przemęczenia.

50 min – 160 zł
30 min – 80 zł

Kalifornijski masaż ciepłą czekoladą

Relaksacyjny masaż całego ciała na bazie ciepłej maski z 90% czekolady i naturalnych olejków roślinnych. Bogatej w Wit. A, C, E, B, magnez, żelazo, cynk, potas i antyoksydanty. Koi zmysły, regeneruje, odżywia i ujędrnia skórę.

50 min – 170 zł

,

Lomi Lomi Nui

Hawajski masaż całego ciała, mający charakter holistycznego rytuału. Połączenie ciągłych płynnych ruchów przedramion, ciepłego olejku z aromaterapią. Likwiduje wewnętrzne blokady. Uwalnia od napięć i bólów mięśniowych, negatywnych emocji i stresu. Poprawia ruchomość stawów, pielęgnuje skórę.

70 min – 210 zł

Masaż Balijski (Indonezyjski)

Niezwykle drobiazgowy system terapeutyczny. Połączenie masażu, akupresury, ajurwedy i aromaterapii. Zapewnia głęboką stymulację tkanki mięśniowej i skórnej. Posiada szczególną moc regenerowania sił witalnych. Stosowany w terapii urazów sportowych. Wprowadza ciało i umysł w stan pełnej harmonii.

70 min – 220 zł

Abhyanga

Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała ciepłymi olejami ziołowymi. Jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie – najstarszym systemie leczniczym. Oczyszcza organizm z toksyn, zwiększa, elastyczność ciała. Redukuje tkankę tłuszczową, tonizuje skórę, regeneruje i odmładza.

Hotel Karpacz
70 min – 220 zł

Hinduski masaż głowy

Głęboko odprężający masaż głowy, karku i ramion. Oparty na wschodnich technikach pracy z ciałem. Wykonywany w pozycji siedzącej. Skutecznie usuwa napięcia i sztywność mięśni. Stymuluje siły witalne. Łagodzi migrenowe bóle głowy. Odżywia i pielęgnuje włosy. Przywraca naturalną równowagę organizmu. Spa Karpacz

40 min – 120 zł

Refleksoterapia stóp

Leczniczy masaż stóp polegający na stymulowaniu określonych punktów i stref odruchowych. Relaksuje zmęczone stopy. Łagodzi stres i napięcia emocjonalne. Pobudza naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu.

30 min – 90 zł

Zabiegi na ciało

Oczyszczenie, regeneracja, odżywienie , relaks.

Peeling 20 min – 50 zł
Peeling, maska na ciało 40 min – 90 zł
Peeling, masaż 70 min – 190 zł

spa karpacz